Forum psychologiczne - psychologia, psychiatria, psychoterapia.
Psycholog wizyty domowe Warszawa

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » ZABURZENIA ODŻYWIANIA - ANOREKSJA I BULIMIA, KOMPULSYWNE OBJADANIE SIĘ » ZABURZENIA ODŻYWIANIA

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Zaburzenia odżywiania

  
tumix
15.02.2010 00:30:06
Grupa: Użytkownik

Posty: 18 #453401
Od: 2010-2-15
Zaburzenia odżywiania


Jedzenie jest w naszej kulturze wyrazistym symbolem. Symbolem pozytywnym. Jest wyrazem miłości, troski, więzi, szacunku. Jest używane do świętowania ważnych wydarzeń i opłakiwania strat. Staje się równie często nagrodą, jak i pocieszycielem. Jest niezbędnym elementem rozrywki, towarzyskich spotkań i codziennych przyzwyczajeń. Odmawianie jedzenia jest wciąż jeszcze kojarzone z chorobą, nietaktem czy pogardą. Dawno już jedzenie przestało tylko zaspokajać głód, a stało się potężnym narzędziem wpływu.

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » ZABURZENIA ODŻYWIANIA - ANOREKSJA I BULIMIA, KOMPULSYWNE OBJADANIE SIĘ » ZABURZENIA ODŻYWIANIA

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny